search

Moja pierwsza kolorowanka różańcowe

ks. Teodor Sawielewicz
17,00 zł

Informacje o dostawie
Poczta Polska
Do 5 dni roboczych (darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 100 zł)
6,99 zł
Kurier DPD
Dostawa do 3 dni roboczych
15,00 zł
Kurier DPD płatność przy odbiorze
Dostawa do 3 dni roboczych
16,00 zł

Opis wydawcy 

Moja pierwsza kolorowanka różańcowa to książeczka, która pomoże przybliżyć dzieciom najważniejsze wydarzenia z życia Pana Jezusa i Matki Bożej, a także zachęci je do modlitwy różańcem.

Słowo ks. Teodora Sawielewicza do rodziców:

Drodzy Rodzice!

Wiemy, jak ważne jest dla Was przekazywanie swoim pociechom wiary. Jak jednak opowiadać o tak istotnych sprawach, kiedy dziecko jest jeszcze małe? Jak sprawić, by codzienna modlitwa różańcowa była dla niego ciekawa, a nie monotonna?

Wiemy, że skupienie uwagi u małych dzieci bywa bardzo trudne, a uciszanie ich często odnosi odwrotny od zamierzonego skutek.

I tu z pomocą przychodzi właśnie Moja pierwsza kolorowanka różańcowa. Korzystając z tej książeczki (np. podczas wspólnej modlitwy), najmłodsi mogą nie tylko poznawać kolejne części różańca, lecz także – dzięki zawartym w niej rozważaniom – pogłębiać swoją relację z Bogiem i Maryją.

Kolorując kolejne sceny z życia Matki Bożej i Jezusa, dzieci będą podążały drogą wiary oraz uczyły się opowiadać innym o Ewangelii. Dzięki kolorowance najmłodsi nie tylko będą się wspaniale bawić, lecz także poznają najpiękniejszą modlitwę, jaką zostawiła nam Matka Boża. Pomóżcie swoim dzieciom zachwycić się modlitwą różańcową, pozwalając Maryi zaprowadzić je do Jezusa! 

Każda historia (tajemnica) różańca została przedstawiona na trzech obrazkach oraz zawiera rozważanie napisane przez ks. Teodora.

Opis

ISBN
978-83-67336-02-4
Autor
ks. Teodor Sawielewicz
rok wydania
2022
ilość stron
64
format
205x290 mm
oprawa
miękka
Wydawnictwo
Rafael
Kod
978-83-67336-02-4