search

Ja i Miłość

Anna Kościółek

czyli to i owo o kochaniu dla tych, którzy czasem lubią porozmyślać

49,00 zł

Informacje o dostawie
Poczta Polska
Do 5 dni roboczych (darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 100 zł)
6,99 zł
Kurier DPD
Dostawa do 3 dni roboczych
15,00 zł
Kurier DPD płatność przy odbiorze
Dostawa do 3 dni roboczych
16,00 zł
InPost Kurier
15,00 zł
InPost Paczkomat
12,00 zł

Pewnego wieczora z ust sześciolatka padło dość nietypowe pytanie: „Mamo, a co to jest miłość?” Odpowiedzią mamy – autorki książki „Ja i Miłość” – stał się zbiór powiązanych ze sobą bajek, które pomagają zrozumieć to, co w życiu najważniejsze.

Ja i Miłość” to książka familijna – wartościowa propozycja dla starszych i młodszych czytelników już od 6 roku życia.

Książka w wyjątkowo przystępny dla dzieci sposób zajmuje się najważniejszym tematem na świecie, jakim jest właściwe pojmowanie prawdziwej miłości i odróżnianie jej od podróbek.

Wraz z głównymi bohaterami – panem Rozumem i panią Wyobraźnią – czytelnicy wędrują po Sapientii - krainie mądrości - odkrywając świat pełen ciekawych postaci i ich niecodziennych przygód. Wszystko po to, aby poprzez wciągające opowieści i dobrą zabawę poznawać prawdziwe oblicze miłości.

Każda strona książki „Ja i Miłość” to najwyższy poziom edytorski i wspaniałe, kolorowe ilustracje, które uświetniają opowieść.

Książka pozytywnie zrecenzowana między innymi przez ks. Marka Dziewieckiego – autora wstępu do tej publikacji; doktora psychologii, wykładowcę, znanego rekolekcjonistę i specjalistę w dziedzinie profilaktyki uzależnień.

Opis

ISBN
978-83-961185-0-9
Autor
Anna Kościółek
ilość stron
400
format
173x220 mm
oprawa
Twarda
Wydawnictwo
Lupan