search

Opowieści i zwierzenia Jakubowe

O tym, co św. Jakub przeżywał, gdy jako apostoł wędrował z Jezusem po ziemi palestyńskiej

14,90 zł

Informacje o dostawie
Poczta Polska (przesyłka listowa nierejestrowana)
Do 5 dni roboczych (darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 100 zł)
7,00 zł
Kurier DPD
Dostawa do 3 dni roboczych
15,00 zł
Kurier DPD płatność przy odbiorze
Dostawa do 3 dni roboczych
16,00 zł
Biblos
Odbiór w sklepie (Tarnów, ul. Mościckiego 5)
Darmowa
InPost Kurier
15,00 zł
InPost Paczkomat
13,00 zł

Ze wstępu.

"(...) książka, którą trzymamy w ręce, skierowana do osób dorosłych, nosi tytuł Opowieści i zwierzenia Jakubowe. Na jej okładce znajduje się zdjęcie wykonanej w drewnie rzeźby św. Jakuba w pozycji siedzącej. Została ona przywieziona prze ks. Jacka Walczyka z Santiago de Compostela i ofiarowana parafii jako wotum za szczęśliwe ukończoną pielgrzymkę rowerową do Grobu Świętego Apostoła.

Was wszystkich, którzy macie za sobą spory odcinek swojego życia i wiecie już, że stawia ono każdemu coraz to nowe wymagania i wciąż wzywa do wysiłku, w imieniu Autora zachęcam szczerze, usiądźcie i odpocznijcie ze św. Jakubem. Apostoł chce wam opowiedzieć o swoim życiu i zwierzyć się z tego wszystkiego, co przeżywał, przebywając tak blisko swojego Mistrza, Jezusa Chrystusa.

Dziękujemy za pomysł księdza prałata, aby św. Jakuba uczynić autorem opowieści, a siebie ukryć za Świętym. Jego literackie przedsięwzięcie to zachęta do pielgrzymowania, skierowana do wszystkich: dzieci, młodzieży i dorosłych. Aby nie pobłądzić, potrzebne są dobre przewodniki. Przygotowując sie do pielgrzymowania czy będąc juz w drodze, warto zaglądnąć do tych duchowych przewodników, jakimi są "książki jakubowe" księdza prałata Franciszka Kostrzewy, który ma już za sobą spory kawałek drogi życiowego pielgrzymowania."

Kustosz sanktuarium św. Jakuba St. Apostoła 
przy drodze "Via Regia" w Brzesku
ks. prał. Józef Drabik