• Nowy
search

KRĄG BIBLIJNY Zeszyt spotkań 11. Materiały dla duszpasterzy, animatorów i wszystkich, którzy pragną czytać Pismo Święte. ...

Wydawnictwo Biblos
14,00 zł

Informacje o dostawie
Poczta Polska
Do 5 dni roboczych (darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 100 zł)
6,99 zł
Kurier DPD
Dostawa do 3 dni roboczych
15,00 zł
Kurier DPD płatność przy odbiorze
Dostawa do 3 dni roboczych
16,00 zł

Paweł VI w Adhortacji apostolskiej o radości chrześcijańskiej Gaudete in Domino pisał: „Bracia i synowie najmilsi, czyż to nie jest słuszne, że wtedy radość mieszka w nas, gdy serca nasze w świetle wiary rozważają i na nowo odnajdują jej główne racje? Są one proste: «Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał»” (VII).
Spotkania kręgów biblijnych – tak wspólnotowe, jak i indywidualne – stale – choć przy różnych okazjach – koncentrują się wokół tej prawdy. Mamy nadzieję, że nowy numer Kręgu Biblijnego będzie nie tylko pomocą w edukacji z zakresu Pisma Świętego, szkołą pobożności biblijnej, formą wspólnego zgłębiania słowa objawionego i odczytywania w jego świetle znaków czasu, ale też źródłem nadziei i radości. Niech towarzyszą nam one w nadchodzącym Adwencie i okresie Bożego Narodzenia.
Do zeszytu została dołączona płyta CD z fotografiami z Jordanii: Petry, starożytnej stolicy Nabatejczyków, Gezary, Filadelfii, Nebo i Wadi Rum - czerwonej pustyni.

Opis

ISBN
978-83-733279-0-0
Autor
Wydawnictwo Biblos
rok wydania
2009
ilość stron
148
format
B5
Nowy produkt