• Nowy
search

KRĄG BIBLIJNY Zeszyt spotkań 3. Materiały dla duszpasterzy, animatorów i wszystkich, którzy pragną czytać Pismo Święte

Agnieszka Szelejewska
12,00 zł

Informacje o dostawie
Poczta Polska
Do 5 dni roboczych (darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 100 zł)
6,99 zł
Kurier DPD
Dostawa do 3 dni roboczych
15,00 zł
Kurier DPD płatność przy odbiorze
Dostawa do 3 dni roboczych
16,00 zł

Pragnieniem piszących, jak i redakcji przygotowującej każdy numer Kręgu Biblijnego, a także wszystkich, którzy wspierają powstawanie naszego kwartalnika, jest to, by Biblia nieustannie stawała się bliska i znana dla każdego z nas. Każdy bowiem człowiek, szczególnie w dzisiejszym świecie, potrzebuje prawdziwego i dobrego pokarmu. Tym pokarmem jest Boże Słowo. Nie bądźmy więc głodni. Sięgnijmy po Biblię i karmy Nią samych siebie i naszych najbliższych.
Jednak, aby czytać, by pełniej odkrywać i poznawać głębię Bożego Objawienia, warto korzystać z pomocy. Stąd też polecając niniejszy, trzeci numer Kręgu Biblijnego, niemniej gorąco polecamy wszystkie książki, czasopisma, które tworzone przez uznanych autorów, są cennym uzupełnieniem i pogłębieniem własnej refleksji. Rzecz jasna, że u podstaw wszystkiego stoi własna, systematyczna lektura Biblii. Na cóż bowiem zdadzą się wszelkie pomoce, najróżniejsze materiały i komentarze, jeśli zabraknie tego najważniejszego – lectio continua.
Wraz z trzecim numerem Kręgu Biblijnego, wydawnictwo Biblos, pozwala sobie przekazać drogim czytelnikom prezent, który – jak mamy nadzieję – pozwoli choć na chwilę przenieść się do Ziemi Świętej. Małą, drobna kartka, na której jerozolimscy zakonnicy nakleili drobny skrawek drzewa Oliwnego i zasuszony kwiat. Pochodzą one z Ogrodu Getsemani. Zatem można pomyśleć, że rosły one, czerpały życiodajne soki z ziemi, po której niemal dwa tysiące lat temu chodzi wraz ze swoimi uczniami Mistrz z Nazaretu. Niech ten okruch Ziemi Świętej, stanie się dla każdego z Was takim dotknięciem tej ziemi, w której rozgrywały się wydarzenia męki, śmierci, a potem liczne spotkania ze zmartwychwstałym.

Opis

ISBN
978-83-733242-4-4
Autor
Agnieszka Szelejewska
rok wydania
2007
typ wydania1
1
ilość stron
147
format
B5
Nowy produkt