search

KRĄG BIBLIJNY Zeszyt spotkań 25. Wrzesień - grudzień 2014 Materiały dla duszpasterzy, animatorów i wszystkich, którzy pr ...

ks. Piotr Łabuda
16,00 zł

Informacje o dostawie
Poczta Polska (przesyłka listowa nierejestrowana)
Do 5 dni roboczych (darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 100 zł)
7,00 zł
Kurier DPD
Dostawa do 3 dni roboczych
15,00 zł
Kurier DPD płatność przy odbiorze
Dostawa do 3 dni roboczych
16,00 zł
Biblos
Odbiór w sklepie (Tarnów, ul. Mościckiego 5)
Darmowa
InPost Kurier
15,00 zł
InPost Paczkomat
13,00 zł

Dwudziesty piąty zeszyt Kręgu Biblijnego rozpoczyna się od przywołania postaci i słów urodzonego w Tarnowie pisarza Romana Brandstaettera. Książka Romana Brandstaettera pt. Krąg biblijny stanęła u początku serii książek, których celem jest zapraszanie do lektury Biblii. Kolejne dwadzieścia pięć zeszytów redagujący go moderatorzy i członkowie Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II, redaktorzy i korektorzy, kierowali i kierują do wszystkich, którzy pragną czytać Pismo Święte.
Każdy kolejny tomik – podobnie jak niniejszy – składa się z dwóch zasadniczych części. Pierwsza – „Spotkania z Biblią”, jest omówieniem niedzielnych czytań. Czytania te są każdorazowo odnoszone do prawd wiary, do kwestii ważnych w życiu społeczności Kościoła, w życiu każdego z nas. Celem drugiej części – „Poznawać Biblię”, jest pogłębienie wiedzy o Biblii. Stąd też każdy z zeszytów wprowadza nas w tajniki geografii i archeologii biblijnej, historii zbawienia, w przesłanie poszczególnych ksiąg Starego i Nowego Testamentu. Ukazało się już dwadzieścia pięć tomików przybliżających nas do Boga, przybliżających nas do Jego Słowa.

Opis

ISBN
978-83-7793-244-5
Autor
ks. Piotr Łabuda
rok wydania
2014
ilość stron
192
format
B5
Nowy produkt