Obniżka! Idź do Nieba! Zobacz większe

Idź do Nieba! Duchowy drogowskaz ku wieczności

Nowy

abp Fulton J. Sheen

: Książki, Księgarnia Biblos

Idź do Nieba! Duchowy drogowskaz ku wieczności

Więcej szczegółów

25,00 zł

-4,90 zł

29,90 zł

Opis

Ostatnimi czasy na rynku wydawniczym pojawiło się wiele publikacji najpopularniejszego amerykańskiego kaznodziei abp. Fultona J. Sheena. Nie dziwi to wcale tych, którzy znają książki Arcybiskupa. Ale zarówno tych, którzy przeczytali już niejedną publikację, jak i tych, którzy o Arcybiskupie Sheenie słyszą pierwszy raz, zapewniamy: TĘ KSIĄŻKĘ MUSISZ PRZECZYTAĆ!
Dlaczego? Bo to doskonały drogowskaz do bycia szczęśliwym i kolejny stopień w dostaniu się do nieba!

„We wspólnocie wiary Kościoła jesteśmy posłuszni Chrystusowi w świetle Ducha Świętego, a nie systemowi – czyli skomplikowanej sieci dogmatów, założeń i nakazów. Nasza wiara jest spotkaniem dwóch osób: naszego Zbawiciela i każdego z nas. Jesteśmy tego świadomi, jak podkreśla jeden z rozdziałów, że droga chrześcijanina jest walką i trudem zdobywania świętości poprzez miłość. Możliwość owocnego przejścia tą drogą potwierdzają ludzie święci. Dobitnym przykładem jest Święty Paweł Apostoł. Niestety, rzadko w naszych czasach słyszymy ubolewanie nad grzechem i niesprawiedliwością, a wprost przeciwnie, zło ukazuje się jako coś normalnego.

Świat – podobnie jak w czasach Arcybiskupa Sheena – gdy słyszy głoszone prawdy o sądzie Bożym, czyśćcu, niebie lub piekle, nie tylko spycha je na margines, ale stanowią one podstawę do oskarżeń tych, którzy je głoszą. W naszej wędrówce, która jest wstępnym zaproszeniem dla każdego na własnej drodze do nieba, trzeba uchwycić się słowa Bożego, które jest światłem: „Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdoła pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują” (1 Kor 2, 9).

abp Wacław Depo, metropolita częstochowski, ze wstępu

Więcej informacji

ISBN 978-83-8101-332-1
rok wydania 2020
tłumaczenie Izabella Parowicz
ilość stron 440
format 125 x 180 mm
oprawa miękka ze złoceniami
Wydawnictwo Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Idź do Nieba! Duchowy drogowskaz ku wieczności

Idź do Nieba! Duchowy drogowskaz ku wieczności

Idź do Nieba! Duchowy drogowskaz ku wieczności

Produkty powiązane