Obniżka! Księża na Księżyc! Tylko co dalej? Zobacz większe

Księża na Księżyc! Tylko co dalej?

Nowy

Piotr Pawlukiewicz

: Książki, Księgarnia Biblos

Księża na Księżyc! Tylko co dalej?

Więcej szczegółów

33,00 zł

-3,99 zł

36,99 zł

Opis

Jeden z najpopularniejszych polskich rekolekcjonistów, wspominając swoje kapłaństwo, opowiada o trudnych ostatnio relacjach między księżmi a świeckimi. Nie stroniąc od ciętych i błyskotliwych uwag, za pomocą książki "Księża na księżyc" uczy nas, jak w każdej sytuacji samemu odkrywać, gdzie leży prawda. Dostrzegać dobro – nie tylko tam, gdzie jest ono oczywiste.

O czym opowiada książka Księża na księżyc Pawlukiewicza?

Polscy księża jeżdżą odlotowymi BMW czy może raczej trzymają w garażach wysłużone golfy? Czas wolny spędzają na „branżowych” zabawach czy przeżywając własną samotność w czterech ścianach plebanii? A co, jeśli są i tacy, i tacy? Czy postawa księdza mówi nam wszystko o tym, jaki jest Bóg? Czy żeby dziś chodzić w sutannie, trzeba być bohaterem? Czy fajny i życiowy ksiądz to naprawdę najlepszy kapłan, na jakiego możemy trafić? Czy antyklerykalizm jest zły? I jak powinien odnaleźć się w tym wszystkim katolik? Te i wiele innych tematów porusza autor książki "Księża na księżyc Tylko co dalej?"

W ostatniej książce, nad jaką pracował, ks. Piotr mówi: „W Kościele nie istnieją tematy, o których nie warto mówić. Jeśli ktoś je porusza, to znaczy, że trzeba je wytłumaczyć. Nie możemy nabierać wody w usta”.

Więcej informacji

ISBN 978-83-240-6035-1
wydanie Pierwsze
rok wydania 2020
ilość stron 288
format 140 x 205 mm
oprawa miękka
Wydawnictwo Znak

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Księża na Księżyc! Tylko co dalej?

Księża na Księżyc! Tylko co dalej?

Księża na Księżyc! Tylko co dalej?