Obniżka! Tajemnice Ewangelii Zobacz większe

Tajemnice Ewangelii

Nowy

ks. Edward Staniek

: Książki, Księgarnia Biblos

Tajemnice Ewangelii

Więcej szczegółów

65,00 zł

-34,90 zł

99,90 zł

Opis

Tajemnice Ewangelii to monumentalne albumowe wydanie znakomitych komentarzy do Ewangelii autorstwa ks. prof. Edwarda Stańka. Jest to bezcenna pozycja do domowej biblioteki, która przez lata służyć będzie jako doskonały przewodnik dla wszystkich pragnących zadbać o własny duchowy rozwój. Pomoże ubogacić życie rozważaniem i wcielaniem w czyn słów Ewangelii.
Słowo Boże, mimo że zapisane dwa tysiące lat temu, jest ciągle żywe. Wpływa bowiem na nasze decyzje i pomaga nawiązywać kontakt z Bogiem. Dlatego też ta wielka księga z Dobrą Nowiną powinna się znaleźć w każdym katolickim domu!

Ewangelia jest skarbem, jaki Kościół wkłada w ręce każdego wierzącego człowieka. Potraktowanie jej jako koncepcji wychowania należy już do tych, którym zależy, by stać się uczniem Jezusa... W naszym pokoleniu właściwie nikt nie będzie się mógł wymówić, że nie miał dostępu do Ewangelii. Jej tekst znajduje się prawie w każdym domu. Trudno też będzie chrześcijaninowi wyjaśnić, dlaczego za Architekta swego życia nie obrał Chrystusa.

Autor

Więcej informacji

ISBN 9788366560130
rok wydania 2020
ilość stron 496
format 210 x 275 mm
oprawa twarda
Wydawnictwo Dom Wydawniczy Rafael

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Tajemnice Ewangelii

Tajemnice Ewangelii

Tajemnice Ewangelii